Elke week wordt er een nieuwsflits gemaakt voor onze leden.

Ze staan elke week in Ons Weekblad en hier op onze website.

Overlijden Ger Vis van Heemst
Afgelopen weekend bereikte ons het bericht dat oud-voorzitter Ger Vis van Heemst is overleden. Via zijn dochter Inge kwam Ger bij onze vereniging en het bestuur terecht. Wij herinneren hem als een bevlogen en gedreven voorzitter. Wij wensen de familie veel sterkte toe in deze moeilijke tijd.

“Spek de kas van je vereniging of school” verlengd

Vorige week schreven we nog dat de actie "Spek de kas van je vereniging of school" bij Jumbo Bart en Katja de Bresser Baarle-Nassau bijna afgelopen was. Kort daarna kregen we te horen dat de actie is verlengd! Het is tot en met dinsdag 6 april mogelijk om vouchers te doneren. Denkt u ook aan de Enclaveruiters? Alvast bedankt voor uw steun!


Volg ons ook via enclaveruiters.nl, Facebook en Instagram!