Elke week wordt er een nieuwsflits gemaakt voor onze leden.

Ze staan elke week in Ons Weekblad en hier op onze website.

Een gezond en sportief 2021!
Paardensportvereniging de Enclaveruiters wenst alle leden, sponsors en sympathisanten een gezond en sportief 2021!
We beginnen het jaar anders dan andere jaren omdat onze activiteiten in ieder geval nog tot en met begin februari niet door kunnen gaan vanwege de coronamaatregelen. Gelukkig mogen onze jeugdleden onder de 18 jaar buiten in kleine groepjes trainen. Alle groepslessen voor de andere leden en overige activiteiten kunnen helaas niet doorgaan.
Hopelijk evolueert de situatie positief en kunnen we binnenkort weer de normale activiteiten hervatten. Zorg goed voor jezelf en je naasten!

Leden stellen zich voor in de rubriek “het Hoefijzertje”
Op onze sociale media is de rubriek "het Hoefijzertje" te volgen. In deze rubriek stellen onze jeugdleden zich voor. Deze keer stelt Kyra Marinus zich voor. Benieuwd? Kijk op onze Facebookpagina of Instagram!

Spek de kas
Nog tot en met 19 januari loopt de actie "Spek de kas voor je vereniging of school" bij Jumbo Bart en Katja de Bresser. Denkt u ook aan onze vereniging! Alvast bedankt!


Volg ons ook via enclaveruiters.nl, Facebook en Instagram!