Elke week wordt er een nieuwsflits gemaakt voor onze leden.

Ze staan elke week in Ons Weekblad en hier op onze website.

Onderlinge wedstrijd zondag 13 september

Zondag 13 september was het dan zover; de jaarlijks terugkerende onderlinge wedstrijd van onze vereniging. Dit jaar wel in een ander jasje gegoten vanwege de maatregelen met betrekking tot het coronavirus, maar hierdoor niet minder leuk.

Onder het genot van een heerlijk zonnetje zijn we deze dag begonnen met de individuele dressuur. Karin en Amy van Dijk van Dressuurstal Amy van Dijk waren bereid om deze proeven te beoordelen waarvoor onze dank. Alle klassen zijn aan bod gekomen van de klasse BB tot en met het ZZ licht. Zowel de landelijke ruiters als de ponyruiters en menleden onder het zadel hebben hun beste beentje voorgezet.
Voor deze categorie hebben Evi en Mariella Ansems van www.Marieevi.nl twee proefgerichte trainingen gesponsord die we mochten uitreiken aan twee deelnemers die de hoogste score hadden gereden bij de ponyruiters en landelijke ruiters. De winnaars van deze trainingen waren Tara Marinus met 205,5 punt en Amy Adriaensen met 208 punten. Gefeliciteerd dames!

Tussendoor stond er een heerlijke lunch klaar waar iedereen dankbaar gebruik van heeft gemaakt.

Het programma werd afgesloten met een springparcours. Iedereen die mee wilde doen was hier welkom, op de zelf uitgekozen hoogte. Er werd van deze mogelijkheid gebruik gemaakt door een tiental van onze leden.

Tussendoor werd er ook nog aangespannen dressuurproef verreden door Chantal in een enkelspan en Jurgen in een dubbelspan. Ook deze leden hebben een goede prestatie neergezet.

De dag werd afgesloten met de uitreiking van de dressuurcoupons en een emmer vol lekkers voor de pony’s en paarden. En voor de ruiters en aanhang stond er nog een ijsje klaar. Iedereen keerde moe maar voldaan huiswaarts.

De organisatie wil iedereen bedanken die deze dag tot een succes heeft gemaakt! Tot volgend jaar!

Uitslagen individuele dressuur:

Klasse BB:

 • Chantal Broeken-Govers (Inka): 188,5
 • Chantal Broeken-Govers (Nina): 184

Klasse B:

 • Kyra Marinus: 182,5
 • Laure Jespers: 187
 • Tara Marinus: 205,5
 • Amy Adriaensen: 208
 • Rosanne Antonissen: 190
 • Jacqueline Adriaensen-Vermeer: 183,5
 • Fay Antonissen: 180,5
 • Ingrid van Asten: 189,5
 • Bente Quirijnen: 192
 • Kristel Timmermans: 184,5
 • Gerrit Olieslagers: 197,5

Klasse L1:

 • Mieke Smolders: 200,5
 • Jill van Roessel (Black Pearl): 186,5
 • Jill van Roessel (Desteny): 182,5
 • Mariet van Zon-Adriaensen: 186
 • Anna Jansen: 203
 • Sanne van Oosterwijk: 202,5

Klasse L2:

 • Lore Willems: 197,5
 • Jana Quirijnen: 176
 • Sanne Kielenstijn: 191

Klasse M1:

 • Jill Smit: 196
 • Jenny Diels: 168,5

Klasse M2:

 • Jenny Diels: 174,5

Klasse Z1:

 • Manon van Oosterwijk: 225,5 (66,32%)
 • Sterre Kielenstijn: 200 (58,82%)

Klasse ZZ-licht:

 • Sanne Kielenstijn: 215,5 (61,57%)

Wij willen de volgende sponsoren bedanken:

 • Bakkerij Willems
 • IJssalon D’n Italjaan
 • Horta Baarle-Hertog – van Tilburg
 • Albert Heijn Chaam
 • Liesbeth Peeters Bloemen
 • ’T Vershoekske
 • Dressuurstal Amy van Dijk
 • Jack de Dreve
 • Marievi.nl
 • Dré van den Heijning